• info@turkiyeplatformu.com
  • 0 (546) 454 99 98

ASİL ZİRVE OTOMATİK KEPENK PANJUR SİSTEMLERİ

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
296 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Abdullah Baş
  • ADRES: Yenidoğan Mahallesi 46 sokak no:117
  • TELEFON: 0 (212) 547 5777
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 09:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

AsilZirve Pancur Sanayi LTD Şirketi, Panjur sanayinin öncülerinden Sn. Abdulhadi Baş tarafından 1996 yılında kurulmuştur. 2017 yılı itibari ile de meslekte 21. Yılını kutlamaktayız.

Gurubumuz tesislerinde en son teknolojik donanımla proses know-how panjur ve kepenk profilleri ve sistemleri imal edilmektedir. Başlangıçta ithalatçısı olduğumuz panjur ve kepenk sistemlerinin ihracatçısı olup ülke ekonomisine de katkıda bulunmaktayız.

Şirketimiz de sistemlerin hazırlanması, kurulması için yetişkin ve uzman personel istihdam edilmektedir. Modern sistemler için gerekli donanım ve yeni tekniklerin kullanılmasında karşılaşılan sorunların çözümleri için bayilere düzenli teknik yardım sağlanmaktadır . Amaç, ASİLZİRVE PANJUR’un sağlayacağı teknik eğitim, profesyonel faaliyetler ve pazar desteği faaliyetlerini kolaylıkla kavrayabilecek güvenilir bayilerle uzun vadeli ticari ilişkiler kurulmasını gerçekleştirmektir.

Türkiye genelinde 80 ana bayi ve yüzlerce uygulama bayi ve servis ağlarımızla hizmet vermeyi sürdürmekteyiz. Başlangıçta kısıtlı olan ürün grubunu AR-GE çalışmalarıyla zengin ürün çeşitliliği ve Endüstriyel projelerin çözümünde, tüm tüp ve endüstiyel motor grubunda, alüminyum ve çelik profiller ve akesuarlar ve diğer yardımcı elemanlar gibi her türlü ihtiyacı karşılar seviyeye taşıdık. Bugün, tüm Türkiye’nin yanında, Avrupa, Balkan, Afrika, Asya, Ortadoğu Ülkelerine de ihracatımız bulunmaktadır.

ALUSEL markasını, kalitesini ve ismini sektörde ön plana çıkarmanın yanında diğer markalarımızdan olan MOSEL, SETKEPENK, EUROSEL, SELECTRO gibi İtalya ve Almanya’da modern tesislerde üretilmekte olan sistemleri de bünyesinde barındırmaktadır.

Dürüst, güvenilir, etik çalışma, müşteri memnuniyeti odaklı, kaliteli hizmet vermeye devam edeceğiz…

VİZYONUMUZ: Ürünlerimizi kullanan müşterilerimizin yaşam tarzını ve mekan kalitesini arttırmak, uluslararası kalitede üretim yapan, tüm ürün ve hizmetlerini müşterilerine güvenli ve kaliteli bir şekilde sunan bir şirket olmaktır.

MİSYONUMUZ:
Panjur, garaj kapısı ve kepenk sektöründe ve piyasasında her türlü ürün ve hizmeti üreterek; ürün ve hizmetlerimize ihtiyaç duyan birey ve şirketlere çağdaş üretim ve hizmet teknikleri kullanılarak karşılanması ve ortaya çıkabilecek ihtiyaçlara yönelik yeni ürün ve hizmetlerin geliştirilmesi, ulusal ekonominin gelişmesine katkıda bulunmak, karlılık ile sürekli büyüyerek, paylaşılacak değer yaratmaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ :
Müşterilerin ve çalışanların, ortakların ve toplumun mevcut ve ileride doğabilecek ihtiyaç ve beklentilerini birlikte dikkate alarak, tüm süreçlerimizin sürekli iyileştirilmesi anlayışına dayalı, çağdaş panjur-kapı-kepenk sistemlerinin üretimi ve hizmetleri ile tüm taraflara azami memnuniyet sağlamayı hedefleyen kalite politikasını benimsiyoruz.

DEĞERLERİMİZ : Dürüstlük, güvenilirlik, yasal ve etik çalışma, müşteri odaklılık, kalite, sorumluluk, gizlilik, yaratıcılık, işbirliği ve esnekliliktir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.