• info@turkiyeplatformu.com
  • 0 (546) 454 99 98
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
584 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Mehmet Ali YANMAZ
  • ADRES: Saraykent Mh. 75.Yıl Bulvarı No:64/A Antakya/HATAY
  • TELEFON: 0 (532) 297 5607
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 19:00
SERVİS YERLERİ HATAY

FİRMA HAKKINDA

2010 yılında inşaat sektöründe çalışma hayatına başlayan yanmaz yapı , kademeli olarak projelendirme, dekorasyon, inşaat-taahhüt ve son olarak yapı market sektörüne girmiş, mimarlık. İnşaat-tahhüt, dekorasyon, yapı market ve hizmet firmasıdır.

Yanmaz yapı yapım sürecinin en başından başlayarak en sonuna kadar hizmet vermektedir. Bir yapının tasarlanması, tasarlanan yapının projelendirilmesi ve görsellerinin hazırlanması, çıkan projenin başarılı bir şekilde uygulamasının yapılması, uygulama sırasında kullanılacak ince yapı malzemeleri(parke , duvar kağıdı, kapı mutfak, seramik, doğal taş) gibi ürünlerin hem perakende satışını yapması hemde uygulama sırasında en doğru ürünü seçmek adına kendi bünyesinde yanmaz yapı market olarak bulundurması ile yapı sektörüne bütüncü bir anlayış getirmiştir.

Yanmaz yapı 2010 yılından bugüne inşaat sektöründe her türlü alt yapı ve üst yapı işlerini başarı ile tamamlamış olup, 2017 yılından itibaren yanmaz yapı marketi’de bünyesine ekleyerek çalışma hayatına azimli ve istikrarlı bir şekilde devam etmektedir. Yaşanabilir mekanlar sunabilmek adına çıktığımız bu yolda önceliklerimiz her zaman kalite ve güvendir.

Yanmaz yapı olarak Geçmişin tecrübesini günümüz teknolojisi, kalitesi ve beğenileri ile harmanlayarak, müşteri odaklı hizmet vermeyi amaç edinen firmamız bu sürede birçok yeni projeye imza atmıştır. Projelerimizi tasarlarken, hem yatırımcı, hem işletmeci , hem de kullanıcı gibi düşünür, bu sayede minimum maliyet ve maksimum verim ile çalışabilecek projeleri oluşturmayı hedefleriz. Böylelikle çok daha mükemmel tasarımları değerli müşterilerimize sunabilmekteyiz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.