• info@turkiyeplatformu.com
  • 0 (546) 454 99 98

HABER DETAYI

8 Haziran 2017 03:20

MANEVİ EVLATLAR YILBAŞI ÖNCESİ HUZUREVİNDE

MANEVİ EVLATLAR YILBAŞI ÖNCESİ HUZUREVİNDE

Girente Güzellik Merkezi işletmecisi Fatma Girente ve gönüllü arkadaşlarından oluşan ekip tarafından geleneksel hale getirilen Huzurevi sakinlerinin kişisel bakımları yapıldı.
Yeni yıla sayılı günler kala huzurevi sakinlerinin manevi evlatlarımız dedikleri kuaför ekibinin yapmış olduğu çalışma yaşlı vatandaşlarımızı mutlu etti. Fatma Girente ile birlikte bu anlamlı etkinliğe katılan Temizsoy Erkek Kuaförü Sahibi Ali Temizsoy, Lolita Kuaför Servet Kurtuluş, Yeşildal Erkek Kuaförü, Kırıkhan İmaj Kuaför, Anıl Oktay, Armağan Beyazıt ve Suna Bahçeci Zeytun Huzurevi sakinlerine saç bakımının yanında saçlarını boyayarak mevcut güzelliklerine güzellik kattılar.
GİRENTE: DESTEKÇİLERE VE YARDIMCILARIMA TEŞEKKÜR EDERİM Huzurevi sakinlerini önemsediklerini ve bu gibi etkinlikleri belli aralıklarla yaptıklarını ifade eden Fatma Girente, Yaşlı vatandaşlarımıza kendilerini özel hissettirmek için iki ayda bir huzurevine geldiklerinin altını çizdi. Girente, ”Ekip arkadaşlarımız ile birlikte huzurevi sakinlerimizin saç bakımlarını yapıyoruz ve bu işi yaparken huzur buluyoruz. Geleneksel hale getirdiğimiz bu etkinliklerimizde her zaman bizlerden desteğini esirgemeyen Akat Kozmetik Sahibi Adnan Akat başta olmak üzere, bu etkinlikte bana yardımcı olan tüm ekip arkadaşlarıma ve meslektaşlarıma çok teşekkür ederim” dedi.
Huzur evi sakinleri de kendilerine gösterilen ilgiden dolayı son derece memnun olurken, kendilerine bu güzel jesti yapanlara teşekkür ettiler. Saç bakımları yapılan, saçları boyanan ve saçları kesilen sakinler, memnuniyetlerini gülümseyerek dile getirdi. Huzurevi Müdürü Necmiddin Türkmen’de bu anlamlı etkinlik için “Güzel ninelerimizin güzelliğine güzellik katan herkese, emeği geçenlere ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi. Suna ZEYTUN

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.