• info@turkiyeplatformu.com
  • 0 (546) 454 99 98

HABER DETAYI

8 Haziran 2017 03:13

HUZUR EVİ SAKİNLERİNE SEVGİLİLER GÜNÜNE ÖZEL ETKİNLİK

HUZUR EVİ SAKİNLERİNE SEVGİLİLER GÜNÜNE ÖZEL ETKİNLİK

Girente Güzellik Merkezi Sahibi Fatma Girente ve ekibi anlamlı bir etkinliğe imza attı.

Huzur evinde gerçekleşen etkinlikte, huzur evi sakinlerine sevgililer günü nedeni ile saç bakımı yapıldı. Huzur evi sakinlerinin sevgililer günü öncesi bu özel gün nedeni ile saçları kesildi ve boyandı.

Girente Güzellik Merkezi Sahibi Fatma Girente ve ekibi bu anlamlı etkinliği gerçekleştirirken, Akat Kozmetik Sahibi Adnan Akat,Temizsoy Erkek Kuaförü Sahibi Ali Temizsoy, Monamur Kozmetik Sahibi Metin Oktay, Megas Kuaför Sahibi Sevilay Aslan, Gönüllüler Nazife Nurhan Belanlı ve Suna Bahçeci Zeytun destek verdi. Zorkun Medya ve Ajans Hatay ekibi de bu anlamlı etkinlikte yer alarak, haberi kamuoyuna duyurma görevini yerine getirdi.

Girente Güzellik Merkezi Sahibi Fatma Girente 4 yıldır bu etkinliği aksatmadan gerçekleştirdiklerini ve bu hizmeti ücretsiz olarak verdiklerine dikkat çekerek, “Büyüklerimizi önemsiyoruz. Onlar bizim için çok önemli. Yaşlı vatandaşlarımıza kendilerini özel hissettirmek için her yıl buraya geliyoruz ve bu anlamlı gün için onların saç bakımlarını yapıyoruz ve bu işi yaparken huzur buluyoruz. Bu etkinlikte bana yardımcı olan tüm ekip arkadaşlarıma ve meslektaşlarıma çok teşekkür ederim” dedi.

Huzur evi sakinleri de kendilerine gösterilen ilgiden dolayı son derece memnun olurken, kendilerine bu güzel jesti yapanlara teşekkür ettiler. Saç bakımları yapılan, saçları boyanan ve saçları kesilen yaşlı vatandaşlar memnuniyetlerini gülümseyerek dile getirdiler.

Huzur Evi Müdürü Necmiddin Türkmen’de bu anlamlı etkinlik için emeği geçenlere teşekkür etti ve konukları ile birlikte güzel bir öğle yemeği ortamı paylaşıldı.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.